"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

            11 listopada to bardzo ważna dla wszystkich Polaków data- to dzień w którym Polska po 123 latach odzyskała niepodległość. Grupa „ Tygryski”
z okazji Święta Niepodległości przygotowała wieczornicę słowno- muzyczną „ Kto ty jesteś?”. Ze względu na obostrzenia związane z panującą epidemią występ dzieci został nagrany i przekazany Rodzicom. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pieśni o Polsce. Odśpiewały także hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego” pamiętając przy tym o zachowaniu należytej postawy. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.Święto Niepodległości stało się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieje, że pozostanie w pamięci naszych ,,Małych Polaków”.

                                                                                                                                                                                                                       Alina Kasperska