Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Jednostka: Miejskie Przedszkole nr 3 im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarach 

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 0,00

WAŻNA INFORMACJA:

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2020-04-23 godz. 15:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.

Lp.

Nazwisko

Imię

Decyzja

 

1

Augustyn

Franciszek

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 3 pref.)

 

2

Bardel

Maksymilian

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

3

Candekidis

Karol

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

4

Chabiniak

Wojciech

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

5

Chaszczewski

Tomasz

zakwalifikowany

 

6

Chojnacki

Miłosz

zakwalifikowany

 

7

Ciesielski

Gabriel

niezakwalifikowany

 

8

Cisek

Kamil

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

9

Cygan

Michalina

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

10

Czarnecki

Bartosz

zakwalifikowany

 

11

Czerwiński

Filip

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

12

Dolaczyńska

Alicja

zakwalifikowany

 

13

Drąg

Maciej

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 3 pref.)

 

14

Fabiańczyk

Mateusz

zakwalifikowany

 

15

Fudali

Michał

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

16

Glowacki

Szymon

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

17

Górska

Zofia

niezakwalifikowany

 

18

Hercik

Zuzanna

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

19

Horla

Jakub

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

20

Hukajło

Liliana

zakwalifikowany

 

21

Husar

Oliwia

zakwalifikowany

 

22

Iwaniuch

Adam

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 


 

Strona 1 / 4


 

Lp.

Nazwisko

Imię

Decyzja

 

23

Jankowski

Krzysztof

zakwalifikowany

 

24

Jarosz

Filip

niezakwalifikowany

 

25

Jasińska

Malwina

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

26

Jelski

Hubert

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

27

Kaczmarek

Aleksander

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

28

Kamiński

Paweł

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

29

Kogut

Antonina

zakwalifikowany

 

30

Kogut

Małgorzata

zakwalifikowany

 

31

Krężel

Nina

zakwalifikowany

 

32

Kubat

Dominika

zakwalifikowany

 

33

Kufel

Krzysztof

zakwalifikowany

 

34

Kuklinska

Aleksandra

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

35

Kunach

Zuzanna

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 3 pref.)

 

36

Macierzyński

Jędrzej

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

37

Maj-Kula

Ksawery

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

38

Malec

Liliana

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

39

Marciniszyn

Milena

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

40

Marlikowski

Aleksander

zakwalifikowany

 

41

Martyniak

Sara

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

42

Maruszczak-Żyluk

Maja

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

43

Mazurek

Fabian

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

44

Mazurkiewicz

Bogumił

zakwalifikowany

 

45

Michalewicz

Helena

zakwalifikowany

 

46

Miśków

Michalina

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

47

Nowakowska

Zuzanna

zakwalifikowany

 

48

Nowicka

Pola

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

49

Nowogórski

Aleksander

zakwalifikowany

 

50

Ostrowska

Antonina

zakwalifikowany

 

51

Paluch

Igor

niezakwalifikowany

 

52

Panek

Alicja

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

53

Pawłowski

Arkadiusz

niezakwalifikowany

 

54

Pazera

Borys

niezakwalifikowany

 

55

Peciuch

Antoni

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 


 

Strona 2 / 4


 

Lp.

Nazwisko

Imię

Decyzja

 

56

Peciuch

Maria

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

57

Pentak

Hanna

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

58

Pięta

Kajetan

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

59

Pleciak

Filip

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

60

Płonka

Helena

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

61

Polok

Lilianna

zakwalifikowany

 

62

Porada

Laila

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

63

Prokopek

Bartosz

niezakwalifikowany

 

64

Przystaś

Lena

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

65

Radwańska

Klara

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

66

Reguła

Eryk

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 3 pref.)

 

67

Rezlerski

Tymon

zakwalifikowany

 

68

Rozkrut

Tymon

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

69

Rozpędowski

Artur

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

70

Rubczyński

Leon

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

71

Rudnicki

Antoni

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

72

Rydzewska

Nela

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

73

Sendrowicz

Wiktoria

zakwalifikowany

 

74

Sroka

Julia

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

75

Stempel

Milena

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

76

Strojna

Amelia

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

77

Szpotowicz

Ewa

zakwalifikowany

 

78

Szyszkowska

Joanna

zakwalifikowany

 

79

Świąder

Mikołaj

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

80

Targowski

Szymon

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

81

Tofil

Leon

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

82

Tomczyk

Antonina

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

83

Twardochleb

Wojciech

zakwalifikowany

 

84

Wabiszewska

Blanka

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 


 

Strona 3 / 4


 

Lp.

Nazwisko

Imię

Decyzja

 

85

Wachnowicz

Wojciech

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

86

Waliszewski

Fabian

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

87

Wardziak

Jan

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

88

Wąsowicz

Julia

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

89

Wojtkowska

Julia

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

90

Wolańska

Maja

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

91

Wołkow

Wojciech

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 1 pref.)

 

92

Woźniak

Aleksandra

niezakwalifikowany

 

93

Woźniak

Dawid

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

94

Woźniak

Sebastian

niezakwalifikowany

 

(zakwalif. z 2 pref.)

 

95

Zając

Daniel

zakwalifikowany

 

96

Zieliński

Seweryn

zakwalifikowany

 

97

Zieziula

Franciszek

zakwalifikowany

 

98

Zygmuntowicz

Łucja

zakwalifikowany

 

99

Żebrowski

Michał

zakwalifikowany