INFORMACJA KOMITETU STRAJKOWEGO

Szanowni Państwo, za nami tydzień strajku.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo trudna dla Państwa sytuacja. Jednak wiemy, że tylko konsekwentne działanie z naszej strony ma sens, dlatego nauczyciele   Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żarach w dalszym ciągu prowadzić będą akcję protestacyjną, aż do odwołania.
W naszej placówce strajkuje 99% kadry pedagogicznej, dlatego w dalszym ciągu nie ma możliwości zapewnienia opieki i bezpieczeństwa dzieciom.
Przepraszamy wszystkich rodziców i dzieci za zaistniałą sytuację i wciąż prosimy Państwa o wyrozumiałość w tych trudnych dla nas wszystkich dniach.
Dyrektor przedszkola, w myśl obowiązujących przepisów, współpracuje z komitetem strajkowym. Współpraca dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa strajkującym i zabezpieczenia mienia  Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żarach Podczas trwania akcji protestacyjnej sekretariat   będzie czynny w godzinach 8.00 – 15.00.
Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy wsparcia napływające z Państwa strony, za miłe gesty w kierunku pracowników  Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żarach.

Z wyrazami szacunku,
Przewodnicząca Komitetu Strajkowego
Beata Szumańska