W miniony czwartek 18.05.2017 w Kinie Luna miał Miejsce Festiwal Piosenki Obcojęzycznej organizowany już po raz drugi przez Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka” w Żarach.Na festiwalu prezentowały się dzieci w wieku przedszkolnym w dwóch grupach: soliści oraz zespoły. Dzieci śpiewały piosenki w języku niemieckim i angielskim. Nasze zespoły zaprezentowały się w język angielskim oraz francuskim.  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze przedszkole po raz kolejny zdobyło wymarzone I miejsce! Drugi zespół również z naszego przedszkola zaszczycił nas niemniej pięknym III stopniem na podium. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom: Michasi, Inesi, Zuzi i Szymonowi oraz Liwii i Adamowi. Składamy podziękowania zaangażowanym muzykom: Panu Marcinowi, Krzysztofowi oraz Bartkowi.                                                                                                                    Napisała: E. Ostrowska