„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!

Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie.

Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.

Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło.”

27.01.2017r.w naszym przedszkolu odbył się Wielki  Bal Przebierańców. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzach przedszkolaków. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce, wszystko to przygotowała Pani Danusia- wodzirej z firmy Fot KIDS. W trakcie balu odbył się również koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pt. „Suzafon i Muzoludek- niesamowita muzyczna historia”. Na koniec pani dyrektor Jolanta Baworowska zaprosiła wszystkie dzieci do obejrzenia teatrzyku pt. „Wesołe przygody Filutka”.  Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.                                                                                                                             Napisała: Joanna Bielska