24 Finał WOŚP Ech…… przedszkole znowu grało!

Działo się tu u nas, działo!!!

Szesnasty już raz graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nasze przedszkolaki bardzo się napracowały, aby pięknie zaśpiewać, zagrać i zatańczyć – Zimowe Pszczółki (3-latki), Wesołe Murzynki (3-latki), Tańczące Czterolatki, 4-5-latki z Wesołym Country, oraz Radosne Pięciolatki i Bombowe Pięciolatki – dały fantastyczny pokaz swoich taneczno-wokalnych umiejętności. Ponadto na gościnne występy, przybyły dzieci z zaprzyjaźnionych Przedszkoli – nr 2, nr 7, nr 8 i nr 10, które również zaprezentowały gorące, Orkiestrowe granie i śpiewanie. Jak co roku, nie zabrakło pokazów Karate, w wykonaniu uczniów Szkoły Karate Kontra, prowadzonej przez pana Sebastiana Końcowika. Gorącymi rytmami rozgrzali nas tancerze Klubu Tańca „Styl” – pana Przemysława Końcowika. Swoje umiejętności zaprezentowali także absolwenci naszego przedszkola – Grześ Domagała – z koncertem kolęd na trąbce oraz Ala Ksiuk z piosenką pt. „Alleluja”. W tym roku, pobiliśmy rekord zgromadzonych na rzecz Orkiestry pieniążków – 12 730,62 zł. Tak ogromną kwotę, mogliśmy zebrać, dzięki hojności sponsorów: Pań: Danuty Styś,Beaty Pisarskiej, Kingi Zarzyckiej, Małgorzaty Zawadzkiej, Wioletty Łobodziec – La Rox, Joanny Scandola, Doroty Dylewicz, Katarzyny Oksiak, Barbary Cichockiej, Anny Jaskulskiej, Pauliny Skrzypczak, Anny Sitarek, Anny Gaczoł, Państwa Andruszkiewicz, Miejskiego Przedszkolu nr 7 w Żarach, Państwa Wojakowskich, Pana Marka Przedwojskiego, Pana Zbigniewa Czarneckiego, oraz dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych rodziców w pieczenie ciast do przedszkolnej kawiarenki, z której zgromadzony zysk, w całości został przekazany na rzecz Fundacji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również licytacja Orkiestrowych gadżetów, o które niejednokrotnie toczyła się prawdziwa walka na kwoty! Serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy. To dzięki Waszym gorącym sercom, zaangażowaniu oraz chęci pomocy potrzebującym - ten 24 Finał WOŚP w naszym przedszkolu, uważamy za bardzo udany!!! I już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny 25 – Jubileuszowy – Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

SIEMA!!!